Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia nad zamojskim zalewem. Utonęła 16-letnia dziewczyna

Utworzony przez ~olka.zmc~, 30 czerwca 2009 r. o 18:03 Powrót do artykułu
podobno Karolina miała 2.0 promila alkoholu... I skoczyla do wody ale glowa uderzyla w cos betonowego dlatego nie mogla wyplynac jak sie zanurzla... ale ile w tym prawdy to nie wiem. tak mi powiedziala kolezanka ktora byla swiadkiem tego wydarzenia ..
dziewczyna na pewno lubiła sobie wypić , wywnioskować można nawet z glupiego konta na naszej-klasie , wszystko pisze w komentarzach , a rozlozyli sie na wedkarskim zapewne zeby ich nikt nie zgarnal , proste , moze troche z promilami przesadziles/as , plus jeszcze zakazane miejsce , czysta glupota ale cuz taki wiek , na to juz nic nie poradzi ale oczywiscie to tylko przypuszczenia , nie mam tu nic do zarzucenia po za tym slyszalem podobna wersje ze uderzyla sie w puls i koniec ... wspolczuje rodzinie i bliskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
dziewczyna na pewno lubiła sobie wypić , wywnioskować można nawet z glupiego konta na naszej-klasie , wszystko pisze w komentarzach[o jakimś piciu ,chcialyscie mnie utopic itd...] a rozlozyli sie na wedkarskim zapewne zeby ich nikt nie zgarnal , proste , moze troche z promilami przesadziles/as , plus jeszcze zakazane miejsce , czysta glupota ale cuz taki wiek , na to juz nic nie poradzi ale oczywiscie to tylko przypuszczenia , nie mam tu nic do zarzucenia po za tym slyszalem podobna wersje ze uderzyla sie w puls i koniec ... a apropo tego posta ze dostala udaru , nie chce mi się w to wierzyć ze posiedziala trochę na słońcu wskoczyla i juz od razu udar , moze troche prawdy w tym jest , ale napewno przyczynil sie do tego alkohol , chociaż gdybym zamienil sie w takiej sytuacji i nie daj boze topil by sie jakis kumpel to za pewne na miejscu tych kolezanek czy tam kolegow tez bym go bronil takie jest juz zycie na to nic nie poradzimy pozdrawiam i wyrazy wspolczucia rodzinie i bliskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy jest pogrzeb ? ja bym przyszła. bo bardzo szkod mi jej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem was. dlaczego tak bardzo chcecie zakonczyć ten temat ? dziewczyna by sie cieszyła ze tyle osób o niej pamięta i współczuje jej. naprawde tego nie rozumiem. przeciez nic tu takiego nie piszemy co by mogło ją obrazać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anuś napisał:
ej ludzie ... wy jestescie nie normalni ... myslisz jak ja sie teraz czuje ... jestem happy tak ;/ mylisz sie !!... myslisz ze jakbym umiała pływac to bym nie wskoczyła odrazu ... tam było głeboko ... poprostu wiedzialam ze moge narobic kłopotu tym którzy chcieli jej pomóc myslisz ze jakbym jeszcze ja sie to piła było by im łatwiej albo wróciło by życie sp. Karolinie... człowieku pomysl byłeś tam widziałeś ...?? nie noto nie mow każdy sie starał .... ja dzwoniłam na pogotowie czaisz ...;/;/ jest mi przykro że tak mówisz ...:( i nie klnijcie oni maja racje ...;/
wiesz co dziewczyno współczuje Tobie że musiałaś to przeżyć i dobrze że nie wskoczyłaś do wody tylko zadzwoniłaś po karetkę bo sama mogłaś zginąć i nie przejmuj się tym że ludzie będą teraz spekulować ale tak to jest z naszym chorym społeczeństwem...nie obwiniajcie się bo wszyscy kochaliście Karolinę i gdybyście wiedzieli co się stanie to byście tam nie poszli to jest jasne i nie przejmuj się tylko zapamiętaj Karolinę jak najlepiej pozdrówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy jest pogrzeb Karoliny. Bardzo bym chciała pójść PJD [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
dziewczyna na pewno lubiła sobie wypić , wywnioskować można nawet z glupiego konta na naszej-klasie , wszystko pisze w komentarzach , a rozlozyli sie na wedkarskim zapewne zeby ich nikt nie zgarnal , proste , moze troche z promilami przesadziles/as , plus jeszcze zakazane miejsce , czysta glupota ale cuz taki wiek , na to juz nic nie poradzi ale oczywiscie to tylko przypuszczenia , nie mam tu nic do zarzucenia po za tym slyszalem podobna wersje ze uderzyla sie w puls i koniec ... wspolczuje rodzinie i bliskim
Ty Ku**a człowieku weź Ty się wogóle zastanów co piszesz!! Jak śmiesz mówić,że sp.pamięci Karolina lubiała sobie wypić skoro jej nawet nie znałeś?! Szczyt bezczelności i chamstwa! A z Twojego komenta wynika,że masz nie równo pod sufitem! Jeżeli to są tylko Twoje przypuszczenia to zachowaj je dla siebie bo tutaj są one nie na miejscu,kapujesz?! Jej bliscy,znajomi,przyjaciele potrzebują wsparcia,a nie jakiś głupich,nie przemyślanych przypuszczeń. Nie znasz jej rodziny więc nie wiesz jak się w tym momencie czują,jak tego czytają co za durnoty większość osób na jej córke wypisują. ZASTANÓWCIE się ludzie i pomyślcie,że takim zachowaniem jeszcze bardziej dołujecie jej bliskich. Każdy piszę"Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich" Jeżeli naprawde współczujecie to przestańcie pisać te niektóre gówniarzerskie bajeczki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ napisał:
Ty Ku**a człowieku weź Ty się wogóle zastanów co piszesz!! Jak śmiesz mówić,że sp.pamięci Karolina lubiała sobie wypić skoro jej nawet nie znałeś?! Szczyt bezczelności i chamstwa! A z Twojego komenta wynika,że masz nie równo pod sufitem! Jeżeli to są tylko Twoje przypuszczenia to zachowaj je dla siebie bo tutaj są one nie na miejscu,kapujesz?! Jej bliscy,znajomi,przyjaciele potrzebują wsparcia,a nie jakiś głupich,nie przemyślanych przypuszczeń. Nie znasz jej rodziny więc nie wiesz jak się w tym momencie czują,jak tego czytają co za durnoty większość osób na jej córke wypisują. ZASTANÓWCIE się ludzie i pomyślcie,że takim zachowaniem jeszcze bardziej dołujecie jej bliskich. Każdy piszę"Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich" Jeżeli naprawde współczujecie to przestańcie pisać te niektóre gówniarzerskie bajeczki!
Niestety ludzie są tylko ludźmi i lubią żyć życiem innych zwłaszcza w takim mieście jak Zamość. Zawsze znajdzie się ktoś kto nie do końca wie jak się zachować, dlatego jak macie pisać takie bzdury to wcale nie piszcie. W naszym społeczeństwie brakuje empatii... Karolina nie żyje więc przestańcie pisać głupty i spekulować na temat jej śmierci. Zacznijcie pisać jaka była... w jaki sposób się śmiała... jakim ciepłym była człowiekiem... na pewno macie mnóstwo wspomnień, którymi moglibyście się podzielić, wiem z własnego doświadczenia po stracie brata, że takie wspomnienia pomagają rodzinie... a przede wszystkim módlcie się za nią! Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Niestety ludzie są tylko ludźmi i lubią żyć życiem innych zwłaszcza w takim mieście jak Zamość. Zawsze znajdzie się ktoś kto nie do końca wie jak się zachować, dlatego jak macie pisać takie bzdury to wcale nie piszcie. W naszym społeczeństwie brakuje empatii... Karolina nie żyje więc przestańcie pisać głupty i spekulować na temat jej śmierci. Zacznijcie pisać jaka była... w jaki sposób się śmiała... jakim ciepłym była człowiekiem... na pewno macie mnóstwo wspomnień, którymi moglibyście się podzielić, wiem z własnego doświadczenia po stracie brata, że takie wspomnienia pomagają rodzinie... a przede wszystkim módlcie się za nią! Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i bliskich [*]
Zgadzam się tym komentarzem. Wspominajmy Karolinę, jako wspaniałą, zawsze uśmiechniętą dziewczynę. Inne komentarze są całkowicie nie na miejscu. Módlmy się za jej duszę. Spoczywaj w pokoju Karolinko [*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ją znałam...;(( yła moją prrzyjaciółką od piaskownicy..;( ..Karolcia [*]. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdy matka tuli w ramionach dziecie swe Jej miłość staje przeciw złym mocom Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz Jak ona czuwa nad nim nocą Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak Bo przywilejem jest młodości Zabawa, radość, przyjaźń a nie strach Bo młodość nie chce wiedzie o tym, że: Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie cho piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy o tym wiedzieć, że: Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je życie cho piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć" WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓLCZUCIA DLA RODZICÓW ORAZ CAŁEJ RODZINY KAROLINY. KIEDY UMIERA TAK MŁODA OSOBA PRZED KTÓRĄ BYŁO CAŁE ŻYCIE WIELE PLANÓW NA PRZYSZŁOŚĆ CZŁOWIEKOWI ROBI SIĘ SMUTNO WIEM CO TO RÓWNIEŻ CO TO BÓL MATKI PO STRACIE CÓRKI, KAROLINA ZOSTANIE W PAMIĘCI WIELU OSÓB NA ZAWSZE. CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne. Przykro mi Karolinko Spoczywaj w pokoju [*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda mi jest tej dziewczyny po co szła nad ten zalwe mieszkam w Zamościu i też wiem o tych wypadkach 16 lat i umrzeć *
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy Wam nie wstyd.. Dziewczyna nie żyje,a wy sie tutaj klócicie.... To nie jest czas i miejsce na takie kłótnie....... Nie obwiniajcie sie na wzajem,zdarzyło sie i nikt juz tego nie odwróci... Bardzo jej współczuje....PJD Ale wiem jaka tam jest głębia i nie dziwie sie wcale tym którzy tam byli i nie wskoczyli,bo gdyby zrobili to to czuje ze byłoby wiecej osób które sie utopiły ... (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownicy nie mają obowiązku pilnowania niestrzeżonego kąpieliska poza tym to miejsce nie jest nawet dobrze widoczne to nie wiem skąd pretensje do ratowników.Winni są tylko znajomi którzy nie udzieli żadnej pomocy,sami nie wezwali karetki,nie przypilnowali koleżanki po alkoholu która nawet dobrze nie potrafiła pływać totalna głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO AKUTAR ZNALAM DOSKONALE TE DZIEWCZYNE BYLA BARDZO MILA OSOBA I SYMPATYCZNA K...... WROC DO NAS:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, obwinianie ratowników jest całkowicie nie na miejscu ponieważ oni nie mają pilnować całego zalewu tylko wyznaczonego terenu. To, że przeprowadzili akcję ratunkową jest oczywiście wielkim plusem, a było szansą na uratowanie jej życia. Karolina była po alkoholu- to wiadome jest na pewno i nie podlega żadnym wątpliwościom, więc ludzie nie piszcie nawet, że była trzeźwa bo to jakiś paradoks. Samo to, że byli z drugiej strony zalewu przeznaczonego dla wędkarzy a nie na terenie kąpieliska daje do myślenia. Zachowanie przyjaciół. Tutaj zaczyna się problem. Nie wierzę, żeby nikt ze znajomych nie potrafił na tyle dobrze pływać, żeby jak najszybciej ją stamtąd wyciągnąć. Wszyscy byli po alkoholu, więc może nawet i lepiej, że nie skakali za nią, co jednak nie zmienia faktu, że zamiast jak najszybciej się opanować stracili głowę. W takich sytuacjach koniecznie trzeba zachować zimną krew. Jej wychowanie i rodzina. Karolina była jedynaczką więc dla jej rodziców to na pewno ogromna strata. Jednak jej rodzice trzymali ją krótko. I co z tego wyszło ? Zrobiła jak chciała, bo nie wiedziała co to jest odpowiedzialność. Nie pomyślała co mogło się stać. Oprócz tego, jej matka nie chciała jej wypuścić, ale koleżance Karoliny udało się ją przekonać. I teraz rodzice obwiniają ją. Czy to jest normalne ? Teoretycznie tak. Zachowanie i bezmyślność typowego jedynaka. Proszę, nie sapcie się teraz do mnie, bo to jest prawda a nie jakieś kłamstwa wyssane z palca. Ja sama codziennie się za nią modlę, bo modlitwa teraz jest jej najbardziej potrzebna, jednak samo rozstrząsanie tej sprawy jest potrzebne. Być może dzięki temu forum uratujemy mnóstwo ludzi. Na pewno nie wszystkich, bo ludzie nie są przewidywalni. Apeluję: LUDZIE NIE WAŻCIE WCHODZIĆ SIĘ DO WODY PO ALKOHOLU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyCityCia napisał:
Tak, obwinianie ratowników jest całkowicie nie na miejscu ponieważ oni nie mają pilnować całego zalewu tylko wyznaczonego terenu. To, że przeprowadzili akcję ratunkową jest oczywiście wielkim plusem, a było szansą na uratowanie jej życia. Karolina była po alkoholu- to wiadome jest na pewno i nie podlega żadnym wątpliwościom, więc ludzie nie piszcie nawet, że była trzeźwa bo to jakiś paradoks. Samo to, że byli z drugiej strony zalewu przeznaczonego dla wędkarzy a nie na terenie kąpieliska daje do myślenia. Zachowanie przyjaciół. Tutaj zaczyna się problem. Nie wierzę, żeby nikt ze znajomych nie potrafił na tyle dobrze pływać, żeby jak najszybciej ją stamtąd wyciągnąć. Wszyscy byli po alkoholu, więc może nawet i lepiej, że nie skakali za nią, co jednak nie zmienia faktu, że zamiast jak najszybciej się opanować stracili głowę. W takich sytuacjach koniecznie trzeba zachować zimną krew. Jej wychowanie i rodzina. Karolina była jedynaczką więc dla jej rodziców to na pewno ogromna strata. Jednak jej rodzice trzymali ją krótko. I co z tego wyszło ? Zrobiła jak chciała, bo nie wiedziała co to jest odpowiedzialność. Nie pomyślała co mogło się stać. Oprócz tego, jej matka nie chciała jej wypuścić, ale koleżance Karoliny udało się ją przekonać. I teraz rodzice obwiniają ją. Czy to jest normalne ? Teoretycznie tak. Zachowanie i bezmyślność typowego jedynaka. Proszę, nie sapcie się teraz do mnie, bo to jest prawda a nie jakieś kłamstwa wyssane z palca. Ja sama codziennie się za nią modlę, bo modlitwa teraz jest jej najbardziej potrzebna, jednak samo rozstrząsanie tej sprawy jest potrzebne. Być może dzięki temu forum uratujemy mnóstwo ludzi. Na pewno nie wszystkich, bo ludzie nie są przewidywalni. Apeluję: LUDZIE NIE WAŻCIE WCHODZIĆ SIĘ DO WODY PO ALKOHOLU!
Co Ty w ogóle piszesz za głupoty,że ona była jedynaczką Nie wiesz jak jest to po co piszesz?! Chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna była trzeźwa, a jej koleżanka przyznała się, że zepchnęła ją do wody.. tak myślałem, że tutaj była wina koleżanek jak pisałem w saoim poprzednim komentaqrzu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziewczyna była trzeźwa, a jej koleżanka przyznała się, że zepchnęła ją do wody.. tak myślałem, że tutaj była wina koleżanek jak pisałem w saoim poprzednim komentaqrzu..
a skąd to wiesz? nie zaprzeczam że tak nie było ale masz jakieś potwierdzone informacje na ten temat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...